№025 - 026 - Розвиток зв’язного мовлення. Навчаюсь розповідати казки. Узагальнення і систематизація знань учнів за розділом «Слово. Значення слова»
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника «М. С. Вашуленко, О. В. Вашуленко»
Урок №25-26.
Розвиток зв’язного мовлення. Навчаюсь розповідати казки. Узагальнення і систематизація знань учнів за розділом «Слово. Значення слова»
Мета: розвивати зв’язне мовлення учнів; закріплювати вміння розповідати казки, розвивати мовлення учнів; виховувати навички культурної поведінки у школі, на вулиці, в громадських місцях; формування ключових компетентностей: уміння вчитися: розвивати вміння дотримувати правильної постави, здатність співпрацювати з іншими учасниками навчального процесу, виконувати розумові операції й практичні дії;
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд8. Пригадай загадку. Запиши слово-відгадку.
Слайд9. Склади із поданих слів загадку. Запиши її і відгадай. Поцікався, як цю загадку склали інші учні.
Слайд10. Казка про двох цапків
Слайд11-16. Позначте правильні запитання.
Слайд17. Фізкультхвилинка.
Слайд18. Прочитай подані слова і сполучення слів. Підкресли ті, які ти використаєш у своїй розповіді.
Слайд19. Добре до слова цапки слова, які відповідають на питання які? Запиши їх
Слайд20. Подумай і скажи, чи може бути переможець у поєдинку на середині вузького містка. Поясни свою думку. Свою розповідь починай словами «Я думаю, що … або На мою думку, …»
Слайд21. Зміни кінцівку казки «Про двох цапків» так, щоб цапки стали друзями. Запиши.
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія
