№094 - Розпізнаю речення
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
Нова українська школа - https://vsimpptx.com
«____»___________20___ року
Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 2 класу у 2-х частинах, частина 1; зошит «Я дружу зі словом», у 2-х частинах, зошит з розвитку мовлення «Малюю словом», зошит «Мої досягнення» - тематичні перевірні роботи з української мови).
Урок №94.
Розпізнаю речення.
Мета: ознайомити учнів з особливостями речення; формувати навички правильного його інтонування; вчити розрізняти групи слів та речення, встановлювати межі речень; розвивати критичне мислення, увагу, спостережливість, пам'ять, усне і писемне мовлення; формувати компетентність спілкування рідною мовою; виховувати дбайливе ставлення одне до одного.
Обладнання: мультимедійний комплект.
Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.
Хід уроку
І. Вступна частина.
ІІ. Основна частина.
Слайд 9. Вправа 1. Прочитай групи слів. Проведи дослідження.
Слайд 10. Перевір себе за правилом.
Слайд 11-12. Вправа 2. Допоможи Родзинці визначити, в яких рядках записано речення. Випиши їх у зошит.
Слайд 13. Вправа 3. Пригадай, як треба записувати речення. Перевір себе за правилом.
Слайд 14-15. Вправа 4. Читалочка записала уривок з оповідання про парасольку. Визнач, якої помилки вона припустилася.
Слайд 16-17. Вправа 5. Запиши цей уривок без помилок.
Слайд 18. Фізкультхвилинка.
Слайд 19. Вправа 6-7. Прочитай повідомлення Ґаджика. Поясни, чи можна назвати слова Ґаджика реченням. Чому? Зроби висновок про зв’язок слів у реченні. Перевір себе за правилом.
Слайд 20. Вправа 3. Пригадай, як треба записувати речення. Перевір себе за правилом.
Слайд 21-22. Вправа 8. Утвори зі слів Ґаджика речення і запиши.
Слайд 23-24. Вправа 10. Поділи речення на слова і запиши.
Слайд 25. Перегляд відео «Як це було. Парасолька».
ІІІ. Заключна частина.
- Підсумок.
- Рефлексія.
Слайд 26. Рухлива вправа.
- Домашнє завдання.
Слайд 27-28. Пояснення домашнього завдання. Вправа 9. Уяви, що ти в магазині парасольок. Яку із зображених парасольок вибереш? Чому? Напиши про це 3-4 речення.
