№078 - 079 - Повторення, закріплення і застосування знань про дієслово. Застосування набутих знань, умінь і навичок у процесі виконання компетентнісно орієнтовних завдань

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 2 класу у 2-х частинах, частина 1; зошит «Я дружу зі словом», у 2-х частинах, зошит з розвитку мовлення «Подружися зі словом»)

Урок № 78-79.

Повторення, закріплення і застосування знань про дієслово. Застосування набутих знань, умінь і навичок у процесі виконання компетентнісно орієнтовних завдань.

 

Мета: узагальнити і систематизувати знання учнів із розділу «Дієслово»; виховувати спостережливість, інтерес до оточуючого, любов до природи.

Обладнання:  мультимедійний комплект.

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)
  3. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 8. Ґаджикові, Родзинці, Читалочці і Щебетунчикові цікаво, що ти знаєш про дієслова. Вони придумали тобі завдання. Завдання 1. Читалочка пропонує доповнити подану схему. Запиши пропущені слова.

 Слайд 9-12. Завдання № 2. Розглянь світлини. Запиши назви дій, які виконують діти.

Слайд 13-14. Завдання 3. Запиши, яку дію може виконувати Щебетунчик такими предметами.

Слайд 15. Рухлива вправа.

Слайд 16. Завдання 4. Виконай завдання Ґаджика – запиши подані слова в три колонки.

Слайд 17-18. Завдання 5. Склади два речення зі словами, записаними в кожному рядку попереднього завдання. Запиши їх.

Слайд 19. Фізкультхвилинка.

Слайд 20-23. Завдання № 6. Допоможи Ґаджикові записати подані словосполучення слів у дві колонки: «один» і «багато».

Слайд 24. Завдання № 7. Родзинка пропонує прочитати мирилку і підкреслити дієслова.

Слайд 25. Завдання № 8. Щебетунчик пропонує виписати з мирилки дієслова, протилежні за значенням до поданих.

Слайд 26. Завдання № 9. Ґаджик пропонує виписати з мирилки близькі за значенням дієслова до поданих.

Слайд 27. Рухлива вправа.

Слайд 28. Завдання № 10. Розгадай ребус Родзинки.

Слайд 29-30. Завдання № 10. Розгадай ребус Родзинки. Зі словом-відгадкою склади два речення, щоб в одному це слово називало дію однієї людини, а іншому – багатьох. Запиши утворені речення.

 

  1. ЗВ (закріплення вивченого)
  2. Підсумок
  3. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання