№066 - 067 - Узагальнення і систематизація знань учнів із розділу «Прикметник»
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
Нова українська школа - https://vsimpptx.com
«____»___________.20___ року
Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 2 класу у 2-х частинах, частина 1; зошит «Я дружу зі словом», у 2-х частинах, зошит з розвитку мовлення «Подружися зі словом»)
Урок № 66-67.
Узагальнення і систематизація знань учнів із розділу «Прикметник».
Мета: узагальнити і систематизувати знання учнів із розділу «Прикметник»; виховувати спостережливість, інтерес до оточуючого, любов до природи.
Обладнання: мультимедійний комплект.
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд 2. Ґаджик, Родзинка, Читалочка і Щебетунчик збираються відвідати цікаві місця. Якщо хочеш приєднатися до них, виконай подані завдання.
Завдання 1. Допоможи Родзинці доповнити схему – запиши пропущені слова.
Слайд 3-5. Завдання № 2. Прочитай, якими прикметниками Щебетунчик описав предмети. Знайди «зайвий» прикметник у кожному рядку і закресли його.
Слайд 6. Завдання 3. Допоможи Ґаджикові дібрати прикметники до поданих іменників за зразком.
Слайд 7. Рухлива вправа.
Слайд 8-9. Завдання 4. Допоможи Читалочці знайти в тексті прикметники. Підкресли їх і випиши разом з іменниками, з якими вони зв'язані.
Слайд 10. Завдання № 5. Допоможи Ґаджикові записати подані словосполучення слів у дві колонки: «один» і «багато».
Слайд 11. Фізкультхвилинка.
Слайд 12. Завдання № 6. Прочитай прикметники, які дібрав Щебетунчик. Відгадай і запиши назви предметів, які він описав.
Слайд 13. Завдання № 7. Родзинка пропонує гру «Скажи навпаки». Добери до поданих прикметників протилежні за значенням і запиши.
Слайд 14. Завдання № 8. Родзинка пропонує гру «Скажи навпаки». Добери до поданих прикметників протилежні за значенням і запиши.
Слайд 15. Рухлива вправа.
Слайд 16-17. Завдання № 9. Розгадай ребус Родзинки. Склади й запиши зі словом-відгадкою два речення, щоб це слово мало пряме і переносне значення.
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія
