№040 - Добираю іменники. Складання речень.

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 2 класу у 2-х частинах, частина 1; зошит «Я дружу зі словом», у 2-х частинах, зошит з розвитку мовлення «Подружися зі словом»)

Урок № 40.

Добираю іменники. Складання речень.

 

Мета: вчити спостерігати і досліджувати значення слів, розпізнавати слова – назви предметів за питаннями хто? що?, складати і записувати речення за малюнками та поданими запитаннями; виховувати спостережливість, інтерес до оточуючого.

 

Обладнання:  мультимедійний комплект.

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)
  3. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 8. Прочитай з однокласником чи однокласницею розмову двох друзів.

 Слайд 9. Дай відповідь на запитання Ґаджика.

Слайд 10. Прочитай інформацію капітана про професії на кораблі. Розшифруй слова в дужках. Поясни, що вони називають.

Слайд 11-12.  Спиши розповідь капітана, розкриваючи дужки. Підкресли іменники, які відповідають на питання хто?

Слайд 13. Рухлива вправа.

 Слайд 14.  Яку професію порадиш вибрати Щебетунчикові Напиши про це.

Слайд 15-17.  Назви предмети на малюнках. Постав питання до цих слів. Здогадайся, люди яких професій користуються цими предметами. Склади і запиши про це два речення.

Слайд 18. Читалочка стверджує, що професії «пахнуть». Прочитай текст і поясни, чи правильно вона думає.

Слайд 19-20. Випиши імена хлопчиків і назви професій їхніх мам. На які питання відповідають ці слова?

Слайд 21. Фізкультхвилинка.

Слайд 22-24. Розглянь малюнки. Пофантазуй і розкажи, чим пахнуть такі професії. Добери за кожним малюнком по два іменники і запиши. Усно постав до них питання.

Слайд 25. Поспілкуйся з однокласниками (однокласницями). Розпитай, яка професія кому подобається.

Слайд 26. Напиши 2-3 речення про те, ким працюють твої батьки.

Слайд 27. Рухлива вправа.

Слайд 28-29. Пояснення домашнього завдання. Запиши відповіді на запитання Читалочки. Підкресли в записаних реченнях іменники. Постав до них питання.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)
  2. Підсумок
  3. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання