№024 - Узагальнення і систематизація знань учнів із розділу «Досліджую звуки і букви».
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
Нова українська школа - https://vsimpptx.com
«____»___________.20___ року
Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 2 класу у 2-х частинах, частина 1; зошит «Я дружу зі словом», у 2-х частинах, зошит з розвитку мовлення «Подружися зі словом»)
Урок № 24.
Узагальнення і систематизація знань учнів із розділу «Досліджую звуки і букви».
Мета: узагальнити і систематизувати знання учнів із розділу «Досліджую звуки і букви»; виховувати спостережливість, інтерес до оточуючого, любов до природи.
Обладнання: мультимедійний комплект.
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд 2. ПЕРЕВІРЯЮ СВОЇ ДОСЯГНЕННЯ.
Завдання № 1. Ґаджик, Родзинка, Читалочка і Щебетунчик збираються в подорож на вітрильнику. Із собою вони беруть знавців мови. Щоб приєднатися до них, виконай завдання. Придумай красиву назву вітрильникові. Запиши її й підкресли букви, які позначають приголосні звуки.
Слайд 3. Завдання № 2. Проклади доріжку до корабля з букв, які позначають голосні звуки. Випиши їх з поданого ряду.
Слайд 4. Рухлива вправа.
Слайд 5. Завдання № 3. Кожен може взяти в подорож свої особисті речі. Запиши, що взяв Щебетунчик. Побудуй звукові схеми цих слів.
Слайд 6. Завдання № 4. Допоможи Родзинці й Читалочці спакувати в рюкзаки необхідні для подорожі речі. Запиши назви речей у дві колонки.
Слайд 7. Завдання № 5. Ґаджик перевіряє, чи правильно ти наголошуєш подані слова. Запиши їх і постав наголос.
Слайд 8. Завдання № 6. У подорожі знадобиться ланцюжок. Побудуй його зі слів так, щоб кожне наступне слово починалося з останнього складу
попереднього. Запиши ці слова.
Слайд 9. Фізкультхвилинка.
Слайд 10. Завдання № 7. Читалочка хоче знати, чи вмієш ти переносити слова. Поділи подані слова на склади для переносу за зразком.
Слайд 11-12. Завдання № 8. Родзинка хоче перевірити твою кмітливість. Розв'яжи її мовні задачки.
Слайд 13. Рухлива вправа.
Слайд 14. Завдання № 9. Якщо всі завдання виконано правильно, тебе зараховано до знавців мови. Можеш збиратися в подорож. Напиши, де ти хочеш побувати, що хочеш побачити.
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія
