№010 - Спостерігаю за словами з буквами ґ, щ. Робота над вимовою і написанням слів із цими буквами. Навчальне аудіювання.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
Нова українська школа - https://vsimpptx.com
«____»___________.20___ року
Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 2 класу у 2-х частинах, частина 1; зошит «Я дружу зі словом», у 2-х частинах, зошит з розвитку мовлення «Подружися зі словом»)
Урок № 10-11.
Спостерігаю за словами з буквами ґ, щ. Робота над вимовою і написанням слів із цими буквами. Навчальне аудіювання.
Мета: вчити розрізняти слова з буквами г і ґ, щ, правильно їх вимовляти та писати; удосконалювати вміння виконувати звуко-буквений аналіз слів; складати і записувати речення за малюнками; виховувати спостережливість, інтерес до оточуючого, любов до природи.
Обладнання: мультимедійний комплект.
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд 2. Прочитай вірш, який подобається Ґаджикові. Поясни, як ти розумієш значення виділених слів. Запиши їх.
Слайд 3. Заміни в записаних словах першу букву так, як сказано у вірші. Запиши слова, які утворилися. Поясни їх значення.
Слайд 4. Поясни, як ти розумієш значення слова «ґлей». Перевір себе за словником.
Слайд 5. Склади два речення зі словами однієї пари і запиши.
Слайд 6. Рухлива вправа.
Слайд 7. Прочитай текст. Устав у слова пропущену букву ґ чи г.
Слайд 8. Дай відповідь на запитання Читалочки.
Слайд 9. Випиши з тексту про ґаву слова з буквою ґ. Доповни утворений ряд іншими словами з цією буквою.
Слайд 10. Прочитай розповідь Родзинки. Визнач, яку букву пропущено в словах. Що ти знаєш про неї.
Слайд 11. Що ти знаєш про букву «щ». Скільки звуків вона має, які? Перевір себе за правилом.
Слайд 12. Фізкультхвилинка.
Слайд 13. Спиши розповідь Родзинки. Підкресли слова з буквою щ. Побудуй звукову схему слова кущ.
Слайд 14. Щебетунчик любить утворювати слова зі своєю улюбленою буквою. Він хоче й тебе навчити. Перетвори подані слова за зразком.
Слайд 15. Запиши два речення про те, що ти робиш щоранку і щовечора.
Слайд 16. Рухлива вправа.
Слайд 17. Пояснення домашнього завдання. Склади слова з поданих букв. Побудуй з ними речення і запиши. Виконай звуко-буквений аналіз слова ящірка.
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія

{jcomments on}