№013 - Загальні відомості про запити.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«___»__________ 20___ року
Урок №13.
Тема. Загальні відомості про запити.
Мета: дати визначення запитам у базах даних. Формувати вміння виділяти головне, актуалізувати, конспектувати, порівнювати, зіставляти. Забезпечити диференційований підхід. Установити зв'язки між засвоєними та новими знаннями. Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.
Тип уроку: засвоєння нових знань.
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне забезпечення: браузер, Access 2016.
Хід уроку
І. Організаційний етап
- Привітання з класом
- Доброго дня, діти.
- Повідомлення теми і мети уроку
Сьогодні ми розпочнемо знайомство з запитами у СКБД Microsoft Access.
ІІ. Мотивація навчальної діяльності
- Не забувайте про правила поведінки на уроці. (Слайд2).
ІІІ. Актуалізація опорних знань (Слайд 3)
- Які існують способи впорядкування записів?
- Що називають фільтрацією записів?
- Як перейменовується таблиця?
- Як копіюється та видаляється таблиця?
- За значенням якого поля впорядковуються записи за замовчуванням?
- Як видаляється запис із таблиці?
- Як здійснити пошук запису у таблиці?
- Вивчення нового матеріалу
Розповідь учителя з демонстрацією презентації (слайди 4-24)
- Фізкультхвилинка
VІ. Усвідомлення набутих знань та формування вмінь і навичок
Релаксація
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору
VII. Підведення підсумків уроку
- Бесіда за питаннями (Слайд 26)
- Яке основне значення мають запити?
- Які запити називають простими?
- Як класифікують запити за призначенням?
- Назвіть основні класифікаційні ознаки запитів.
- Наведіть приклад простого запиту.
- Які функції виконують запити на вибірку?
- Назвіть операції, які найчастіше реалізуються в запитах.
- Які існують оператори списку й діапазону?
- Наведіть приклад використання операторів Like та Not Like.
VIII. Домашнє завдання
Опрацювати конспект.
