Каталог матеріалів

Урок №69 із літературного читання для 6 класу за О. Авраменко - Науково-художня та науково-популярна література як різновид дитячої пізнавальної літератури. Олекса Воропай.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку української літератури за підручником «Українська література». Автор: Авраменко О. (2023)» для 6 класу за програмою НУШ.

Урок № 69.

Тема. Науково-художня та науково-популярна література як різновид дитячої пізнавальної літератури. Олекса Воропай. «Літо. День Святого Юрія», «Дівчата ворожать на женихів», «Осінь. День пророка Іллі»

Мета: ознайомити із поняттями науково-популярна література, науково-художня література; розвивати навички читання; аргументування власної думки; виховувати повагу до однокласників, до інакшої думки, гуманне ставлення до оточуючих.

Очікувані результати:

формування предметних компетентностей: читає тексти різних стилів і жанрів у різний спосіб відповідно до мети читання; визначає спільні та різні елементи й форми подібних за певними структурними ознаками текстів; проводить паралелі між образами й ситуаціями, зображеними в тексті, і власним життєвим досвідом; аргументує власну оцінку прочитаного тексту; визначає спільні та відмінні елементи змісту й форми подібних за певними структурними ознаками текстів.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація.

Хід уроку

Організаційно-мотиваційний етап

Слайди 1-2.

Мотивація навчальної діяльності. Повідомлення теми і мети уроку.

Актуалізація опорних знань.

Слайд 5. Питання – відповідь.

Вивчення нового матеріалу

Слайди 7-8. Опрацювання статті на с. 215.

Слайди 9-11. Читання уривку «День святого Юрія» (с. 215-216).

Слайди 12. Перевірка прочитаного.

Слайд 13. Гімнастика для очей.

Слайди 14-16. Читання уривку «Дівчата ворожать на женихів» (с. 216).

Слайд 17. Перевірка прочитаного.

Слайд 18. Аналізуємо прочитане.

Закріплення вивченого

Слайд 19. Питання-відповідь.

Слайд 20. Рефлексія. Вправа «Незакінчене речення».

Слайд 21. Пояснення домашнього завдання.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні