Каталог матеріалів

Урок №67-70 інтегрованого курсу "Пізнаємо природу" для 6 класу за Т. Коршевнюк, О. Ярошенко - Узагальнення розділу «Вчимося у природи і дбаємо про її збереження».

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Пізнаємо природу» з використанням навчального посібника Коршевнюк Т.В., Ярошенко О.Г. (2023).

Урок №67-70. Узагальнення розділу «Вчимося у природи і дбаємо про її збереження». Самооцінювання навчальних результатів теми. Підсумок навчальних досягнень за І та ІІ семестри.

Мета: учні мають змогу підсумувати та систематизувати отримані знання і навички, які стосуються вивчення природи та її охорони протягом розділу, учні мають можливість самостійно оцінити свої знання, навички та досягнення в даній темі, а також позначити свої успіхи та прогрес у навчанні, вивчення теми, де учні отримують можливість побачити, які знання та навички вони здобули протягом усього розділу та семестру, проаналізувати свої успіхи, помилки та шляхи їх подальшого вдосконалення, що сприяє розвитку їхньої вміння самостійно вчитися та розвиватися.

Стимулювати мотивації до подальшого вивчення та захоплення темою: Учні можуть отримати підтримку та поштовх для подальшого розвитку своїх знань та інтересу до вивчення природи та її охорони.

Очікуванні результати:

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. «Психоформула»

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Пригадай.

Слайд5. За малюнком розкажіть, які взаємозв’язки існують між людиною і природою.

Слайд6. Запам’ятай.

Слайд7. В атмосфері на висоті понад 10 км міститься шар озону.

Слайд8. Ультрафіолетові (УФ, UV) промені - невидимі для очей компоненти сонячного світла, які залежно від довжини хвилі поділяються на кілька різних типів.

Слайд9. Через надмірну кількість фреону в атмосфері утворилося декілька озонових дірок, найбільша - над Антарктидою.

Слайд10. Запам’ятай.

Слайд11. Поміркуй.

Слайд12. Гімнастика для очей.

Слайд13. Словничок.

Слайд14. Запам’ятай.

Слайд15-17. Поміркуй.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд18. Робота в підручнику.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні