Каталог матеріалів

Урок №63 для 5 класу з курсу "Природничі науки" для 5 класу за Т. Засєкіною - Рослина: знайома й таємнича (генеративні органи)

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Природничі науки. Автори: Ж. І. Білик, Т. М. Засєкіна, Г. А. Лешевська та В. С. Яценко (2022)» для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

 

Урок № 63. Рослина: знайома й таємнича (генеративні органи) Солодкий, а не цукор. Для чого рослині квітки? Які плоди людина вживає в їжу?

Мета: закріпити знання учнів про генеративні органи рослин, зосереджуючись на квітках та плодах, і розкрити їх значення для рослин та людини, формування вміння спостерігати, аналізувати та робити висновки, а також застосовувати отримані знання у практичних ситуаціях.

Очікувані результати: учні зможуть ідентифікувати генеративні органи рослин, зокрема квітки та плоди. Учні зрозуміють, для чого рослині потрібні квітки та яку роль вони виконують у розмноженні рослин. Учні зможуть назвати кілька плодів, які людина вживає в їжу, і пояснити, як вони корисні для здоров'я. Учні зможуть описати процес утворення плоду з квітки та його розповсюдження.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

 Демонстрація навчальної презентації.

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Емоційне налаштування.

Слайд 4. Перевірка домашнього завдання. Хмаринки думок.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 5. Повідомлення теми уроку.

Слайд 6. Повідомлення мети.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 7-8. Досліджуй.

Слайд 9. Переглянь відео.

Слайд 10. Гімнастика для очей.

Слайд 11-21. Пояснення вчителя.

Слайд 23-24. Робота з підручником.

Слайд 25. Словник.

Слайд 26. Зверни увагу.

Слайд 27. Робота з підручником.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 28. Рухлива вправа.

Слайд 29-36. Знай. Пояснюй. Застосовуй. Твори.

Підсумок

Слайд 37. Інтерактивна вправа.

Слайд 38. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 39. Рефлексія «Запитання від віртуального друга».

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні