Каталог матеріалів

Урок №58 з біології для 7 класу. К. Задорожний, Г. Ягенська, О. Павленко, В. Додь - Хордові.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку за підручником «Біологія». Автори: Костянтин Задорожний, Галина Ягенська, Олена Павленко, Володимир Додь для 7 класу за програмою НУШ (до підручника 2024 року випуску)

Урок №58.

Тема. Хордові.

Мета: ознайомити учнів із загальними характеристиками хордових тварин, їх будовою та значенням у природі; розкрити різноманітність хордових та їхні адаптації до умов середовища існування; розвивати вміння аналізувати інформацію, порівнювати групи тварин і визначати їхні особливості; формувати науковий підхід до вивчення навколишнього світу через дослідження біології; виховувати екологічну свідомість та відповідальне ставлення до природи.

Очікувані результати:

Знати:

  • основні ознаки хордових тварин: наявність хорди, нервової трубки, зябрових щілин (на певних етапах розвитку);
  • різноманітність хордових тварин і їхні класи (риби, амфібії, рептилії, птахи, ссавці);
  • роль хордових у природних екосистемах і житті людини.

Вміти:

  • розпізнавати хордових тварин за їхніми характерними ознаками;
  • порівнювати хордових із іншими типами тварин;
  • аналізувати, як особливості будови хордових пов'язані з їхнім способом життя;
  • називати представників основних класів хордових;
  • оцінювати значення хордових у природі та для людини;
  • формулювати висновки щодо важливості збереження хордових тварин та їхніх середовищ існування.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

Організація класу.

Слайд 2. Організація класу.

Актуалізація опорних знань. Мотивація навчальної діяльності.

Слайд 3. Вправа «Мікрофон».

Слайд 4. Вправа «Мікрофон».

Слайд 5. Біологічний детектив.  

Слайд 6. Тренуйся думати.

Слайд 7. Тренуйся думати.

Вивчення нового матеріалу.

Слайд 8. Робота над інформацією.

Слайд 9. Робота над інформацією.

     Слайд 10. Робота над інформацією.

     Слайд 11. Робота над інформацією.

Слайд 12. Робота над інформацією.

Слайд 13. Робота над інформацією.

Слайд 14. Гімнастика для очей.

Слайд 15. Робота над зображенням.

     Слайд 16. Робота над інформацією.

     Слайд 17. Робота над інформацією.

Слайд 18. Робота над інформацією.

Закріплення вивченого.

     Слайд 19. Міркуємо.

     Слайд 20. Міркуємо.

     Слайд 21. Міркуємо.

     Слайд 22. Виконуємо завдання.

     Слайд 23. Міркуємо.

     Слайд 24. Міркуємо.

     Слайд 25. Вправа «Мікрофон».

Підсумок. Рефлексія.

Слайд 26. Домашня робота.

Слайд 27. Складаю рефлексивну мозаїку.

Слайд 28. Рефлексія. Вправа «Незакінчене речення».

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні