Каталог матеріалів

Урок №56-57 інтегрованого курсу "Пізнаємо природу" для 6 класу за Т. Коршевнюк, О. Ярошенко - Практичне дослідження. Екологічний стан власного житла.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Пізнаємо природу» з використанням навчального посібника Коршевнюк Т.В., Ярошенко О.Г. (2023).

Урок №56-57. Практичне дослідження. Екологічний стан власного житла. Навчальний проєкт «Ідеальне житло для сучасної людини» Узагальнення розділу «Пізнаємо організм людини в середовищі його існування». Самооцінювання навчальних результатів.

Мета: учні зможуть оцінити екологічний стан свого житла, враховуючи рівень забруднення, споживання енергії, використання ресурсів та інші аспекти, створити проєкт ідеального житла, де будуть враховані екологічні аспекти, такі як використання відновлюваних джерел енергії, зелене будівництво, ефективне використання ресурсів тощо, здійснити узагальнення розділу «Пізнаємо організм людини в середовищі його існування», застосовуючи свої знання про взаємозв'язок людини з навколишнім середовищем при розробці проєкту, допомогти учням оцінити свої знання та вміння, які вони отримали під час вивчення теми, та їхнє застосування при розробці проєкту, навчити учнів застосовувати свої знання про екологію у практичних ситуаціях, визначати та розробляти екологічно збалансовані рішення та оцінювати свій власний внесок у збереження навколишнього середовища.

Очікуванні результати: учні аналізують екологічний стан свого житла, враховуючи рівень забруднення, споживання енергії, використання ресурсів та інші параметри, планують та створюють проєкт ідеального житла, де будуть враховані екологічні аспекти, такі як використання відновлюваних джерел енергії, зелене будівництво, ефективне використання ресурсів тощо, узагальнюють розділ «Пізнаємо організм людини в середовищі його існування», застосовують свої знання про взаємозв'язок людини з навколишнім середовищем при розробці проєкту ідеального житла, оцінюють свої знання та вміння, які вони отримали під час вивчення теми, та їхнє застосування при розробці проєкту, також визначають свій внесок у покращення екологічного стану свого житла та навколишнього середовища.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Що таке нервова система?

Слайд5. Назви органи нервової системи.

Слайд6. Де розміщується спинний мозок?

Слайд7. Як працює головний мозок.

Слайд8. Пригадай.

Слайд9. Для роздумів.

Слайд10. Розкажи.

Слайд11. Що робити, щоб вберегти зір?

Слайд12-13 Вправа «Трибуна думок»

Слайд14. Розгляньте та поясніть схему.

Слайд15. Гімнастика для очей.

Слайд16. Чи знаєте ви, що сприяє росту і розвитку..

Слайд17. Чи знаєте ви, що сповільнює розвиток дитини.

Слайд18. Поміркуй.

Слайд19. За схемою поясніть, як саме здоровий спосіб життя впливає на організм людини.

Слайд20. Розглянь малюнок, розкажи про свій розпорядок дня

Слайд21. В екосистемі житла може бути чотири види енергії:

Слайд22. Як у твоїй сім’ї використовують енергії?

Слайд23. Робота в підручнику.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд24. Проведи дослідження.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні