Каталог матеріалів

Урок №40 з географії для 6 класу за Т. Гільберт - Урок-узагальнення. Діагностувальна робота.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Географія» з використанням навчального посібника Гільберг Т.Г., Довгань А.І., Совенко В.В. (2023)

Урок №40. Урок-узагальнення. Діагностувальна робота.

Мета: перевірити та узагальнити знання учнів, які були здобуті протягом певного періоду навчання, вчити застосовувати теоретичні знання у практичних завданнях, визначити рівень розуміння та засвоєння учнями ключового матеріалу, стимулювати учнів до самостійної оцінки своїх знань та вмінь, а також визначення проблемних аспектів, які вимагають додаткового вивчення, підвести підсумки та відновлення ключових концепцій для закріплення та глибшого розуміння теми, закріпити уміння ретельно рефлексувати та аналізувати вивчений матеріал для подальшого вдосконалення вивчення предмета.

Очікуванні результати: учні демонструють усвідомлення основних понять та концепцій, які вивчалися протягом певного періоду, використовують теоретичні знання для розв'язання конкретних завдань та ситуацій, здатні самостійно оцінювати свій рівень засвоєння матеріалу та визначати проблемні аспекти, відновлюють ключові поняття та основні ідеї з раніше вивченого матеріалу, уміють ретельно рефлексувати та аналізувати вивчений матеріал, виходячи з власних успіхів та помилок.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Поясни утворення опадів.

Слайд5. Які бувають опади?

Слайд6. Розглянь малюнок. Чому Північний і Південний пояси найхолодніші, а тропічний – найспекотніший?

Слайд7. Що можна дізнатися за допомогою кліматичних карт?

Слайд8. На картах температуру повітря позначають або точками, поряд з якими стоїть її числове значення, або спеціальними лініями — ізотермами.

Слайд9. Назви п’ять основних теплових поясів.

Слайд10. Назви основні елементи погоди.

Слайд11. Довідничок.

Слайд12. Перевір себе.

Слайд13. Основні кліматичні показники.

Слайд14. Пригадай типи клімату.

Слайд15. Гімнастика для очей.

Слайд16. Розглянь карту.

Слайд17. Назви атмосферні явища.

Слайд18. До несприятливих природних явищ, що відбуваються на території України, належать:

Слайд19-21. Назви природне явище.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд22. Робота з кліматичними картами.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні