Каталог матеріалів

Урок №31 із зарубіжної літератури для 6 класу за Н. Міляновською - Міхаель Андреас Гельмут Енде (1929–1995). «Джим Ґудзик і машиніст Лукас».

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку зарубіжної літератури з використанням навчального посібника «Зарубіжна література» (підручник для 6 класу) Н. Міляновська

Урок №31. Міхаель Андреас Гельмут Енде (1929–1995). «Джим Ґудзик і машиніст Лукас». Теми дружби, взаємодопомоги, поваги до представників різних рас, націй, національностей, народів

Мета: ознайомити учнів із життєвим і творчим шляхом Міхаеля Енде, показати його внесок у світову літературу; розкрити особливості сюжету й тематики твору «Джим Ґудзик і машиніст Лукас»; проаналізувати зміст початку твору; вчити школярів підтверджувати свої думки художнім текстом, розвивати вміння аргументовано висловлювати власну точку зору при оцінюванні героїв, їх вчинків та фактів художньої реальності; сприяти формуванню в учнів кращих людських якостей, вміння критично оцінювати чужі й власні вчинки.

Очікувані результати: наводить окремі факти з біографії німецького письменника Міхаеля Енде; розуміє і відтворює зміст фрагментів твору «Джим Ґудзик і машиніст Лукас»; характеризує сосунки героїв з оточуючими; вибірково переказує зміст повісті; вичерпно відповідає на запитання за змістом опрацьованих розділів; формулює запитання, щоб уточнити розуміння почутого та/або прочитаного художнього тексту/медіатексту; формулює висновки відповідно до поставленого завдання на основі аналізу опрацьованого тексту; розкриває актуальність прочитаних текстів/ медіатекстів у контексті викликів сучасності та власних життєвих потреб; представляє текстову інформацію (художнього тексту/ медіатексту), використовуючи різні способи і засоби візуалізації змісту; складає та оформлює власне висловлення (щодо персонажів і подій) згідно з усталеними нормами; добирає доречні засоби мовної виразності для оформлення власного висловлення.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Фронтальне опитування

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 4. Слово вчителя

Слайд 5. Перегляд відео

Слайд 6. Робота з підручником

Слайд 7. Бесіда

Слайд 8. Практичне завдання

Слайд 9-10. Слово вчителя

Слайд 11. Буктрейлер

Слайд 12. Гімнастика для очей

Слайд 13. Робота з підручником

Слайд 14. Бесіда

Слайд 15. Робота в групах

Слайд 16. Творче завдання

Слайд 17. Вправа «Крісло автора»

Слайд 18. Online завдання

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 19. Фронтальне опитування

Підсумок

Рефлексія

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні