Каталог матеріалів

Урок №30 для 5 класу з курсу "Вступ до історії України та громадянської освіти" за О. Гісем - Права людини. Права дитини.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку вступу до історії України та громадянської освіти з використанням навчального посібника «Вступ до історії України та громадянської освіти» (підручник для 5 класу) О. Гісем, О. Мартинюк

Урок №30. Права людини. Права дитини

Мета: створити уявлення, що таке права людини, які їх принципи; дізнатися, що таке права громадянина; пояснити, чому в основі концепції прав людини лежать дві основні цінності: людська гідність та рівність; з’ясувати, які права мають діти, які особливості прав дитини, ким і як вони закріплені; розвивати ключові компетентності: спілкування державною мовою; інформаційно-цифрова компетентність; уміння вчитися впродовж життя; соціальна та громадянська компетентності; виховувати в учнях засобами уроку впевненість у своїх силах, виконавську дисципліну, акуратність, охайність, почуття гордості за якісно виконане завдання.

Очікувані результати. Після цього уроку учні будуть: знати, що таке права людини, які їх принципи; що таке права громадянина; зможуть пояснити, чому в основі концепції прав людини лежать дві основні цінності: людська гідність та рівність; знати, які права мають діти, які особливості прав дитини, ким і як вони закріплені.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Бесіда

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5-6. Робота з термінами і поняттями

Слайд 7. Робота з підручником. Письмова робота

Слайд 8. Розповідь вчителя

Слайд 9-10. Робота з термінами і поняттями

Слайд 11. Робота з підручником

Слайд 12. Навчальна гра

Слайд 13-14. Робота в групах. Творче завдання

Слайд 15. Гімнастика для очей

Слайд 16. Робота з підручником

Слайд 17. Розповідь вчителя

Слайд 18. Робота з підручником

Слайд 19. Розповідь вчителя

Слайд 20-21. Робота в групах

Слайд 22. Робота в парах

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 23. Фронтальне опитування

Слайд 24. Online завдання

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні