Каталог матеріалів

Урок №30 для 5 класу із зарубіжної літератури за О. Ніколенко - «Мауглі». Яскравість характерів персонажів-тварин, утілення в них людських рис.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку зарубіжної літератури з використанням навчального посібника «Зарубіжна література» (підручник для 5 класу) О. Ніколенко

Урок № 30. «Мауглі». Яскравість характерів персонажів-тварин. Утілення в них людських рис

Мета: знати, розуміти текст повісті-казки «Мауглі», формулювати тему, ідею, переказувати зміст прочитаного, характеризувати образи, тлумачити фальшиві та справжні цінності, розуміти сенс понять краса зовнішня та внутрішня відповідно до вікових особливостей; характеризувати позитивних і негативних персонажів, визначати їх риси характеру за вчинками; висловлювати власні враження, почуття від прочитаного тексту, своє ставлення до зображених у тексті людей, подій, ситуацій; розуміти ідейно-художні особливості повісті-казки.

Очікувані результати: знає, розуміє текст повісті-казки «Мауглі», може сформулювати тему, ідею, переказує зміст прочитаного, характеризує образи, тлумачить фальшиві та справжні цінності, розуміє сенс понять краса зовнішня та внутрішня відповідно до вікових особливостей; характеризує позитивних і негативних персонажів, визначає їх риси характеру за вчинками; висловлює власні враження, почуття від прочитаного тексту, своє ставлення до зображених у тексті людей, подій, ситуацій; розуміє ідейно-художні особливості повісті-казки.

Хід уроку

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4-7. Фронтальне опитування

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 8. Робота з підручником

Слайд 9. Бесіда

Слайд 10. Письмова робота

Слайд 11. Гімнастика для очей

Слайд 12. Робота в групах.

Слайд 13-15. Робота в групах. Асоціативний кущ

Слайд 16. Робота в групах. Творче завдання

Слайд 17. Проблемне запитання

Слайд 18. Робота в групах

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні