Каталог матеріалів

Урок №30 для 5 класу з образотворчого мистецтва за Масол Л. М. - Фотомистецтво: мандрівка без кордонів і меж

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Г. Кондратова, С. І. Федун, О. В. Чорний»

Урок №30. Фотомистецтво: мандрівка без кордонів і меж.

Створення фудскейпу з корисних для здоров’я продуктів.

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект, продукти для створення фудскейпу.

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Поміркуйте.

Слайд4-6. Слово вчителя

Слайд7. Підготуйтеся до незвичної подорожі маршрутом картин фотохудожника. Розгляньте роботи К. Уорнера і виберіть варіант: ви попливете на фантастичному кораблі рікою східних прянощів або полетите на повітряній кульці.

Слайд8-11. Віртуальна екскурсія

Слайд12. Гімнастика для очей

Практична діяльність учнів

Слайд13-14. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд15. Придивіться уважніше до вмісту холодильника: можливо, там є продукти, які чекають запрошення до смачного фотопейзажу? Створіть фудскейп з корисних для здоров’я продуктів.

Слайд16. Послідовність виконання

Слайд17. Продемонструйте власні роботи.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Слайд18. Самостійне дослідження, медіапошук

Рефлексія

Слайд19. Оціни роботу за допомогою фразеологізмів

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні