Каталог матеріалів

Урок №27 для 3 класу з інформатики - Використання логічних висловлювань з «не», «і», «або».

«___»__________ 20___ року

Урок №27. Використання логічних висловлювань з «не», «і», «або».

Очікувані результати: учні визначають речення, котрі є висловлюваннями та уміють ускладнювати їх логічними висловлювання «не», «і», «або», формують та будують складні висловлювання з двох та більше простих з використанням логічних висловлювань.

Мета: ознайомити з логічними висловлюваннями «не», «і», «або»; навчити будувати складні висловлювання використовуючи логічні висловлювання; формувати діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки; виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: мультимедійний проектор чи інтерактивна дошка, Scratch 3.18.1

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

  • Психологічна вправа «Спіймай емотикон свого настрою»
  • Повідомлення теми і мети уроку

На сьогоднішньому уроці ми з вами:

  • дізнаємось, яким чином ускладняються висловлювання під час перевірки різних умов;
  • продовжимо працювати над власною грою та вдосконалимо її.
  • Актуалізація опорних знань.
  1. Продовжіть речення: «Логічне висловлювання зі слідуванням – це …»
  2. Опишіть, яку структуру має не повне розгалуження. Наведіть приклад.
  3. Опишіть, яку структуру має повне розгалуження. Наведіть приклад.
  4. Нагадайте суть програми-гри, котру ми створювали минулого уроку.

Вивчення нового матеріалу

Демонстрація навчальних слайдів. Розповідь вчителя.

Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

Практична діяльність (Слайд28)

Увага! Під час роботи з комп’ютером дотримуйтеся правил без­пеки та санітарно-гігієнічних норм.

Релаксація

Підсумок та рефлексія - вправа «Загадкові листи».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні