- Головна
- Початкова школа. 4 клас
- Мистецтво
- Музичне мистецтво. Рубля Т.Є., Мед І.Л., Щеглова Т.Л. 4 клас
- №27 - Чудові інтонації Сходу. (Продовження) Гамелан. Слухання та аналізування індонезійської народної мелодії «Кольори Яви»
Урок №27 для 4 класу з музичного мистецтва за Рублі Т.Є. - Чудові інтонації Сходу. (Продовження) Гамелан. Слухання та аналізування індонезійської народної мелодії «Кольори Яви»
«____»___________.20___ року
Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво - Рубля Т. Є., Мед І. Л., Щеглова Т. Л.»
Урок №27. Чудові інтонації Сходу. (Продовження) Гамелан. Слухання та аналізування індонезійської народної мелодії «Кольори Яви», вивчення індонезійської пісні «Прогулянка з батьком»
Мета: поглиблювати знання учнів про виникнення музичного мистецтва та народних музичних інструментів; навчати висловлювати судження щодо специфіки інтонаційно-образної мови музики; повторити визначення музичного поняття «ритм»; розвивати вміння логічно мислити, інтерпретувати та виразно виконувати музичні твори; прищеплювати зацікавленість історією музичного мистецтва.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
МНД (мотивація навчальної діяльності)
АОЗ (актуалізація опорних знань)
ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд3-4. Слово вчителя.
Слайд5. Послухайте індонезійську народну мелодію «Кольори Яви». Опишіть враження від цієї мелодіі.
Слайд6. Фізкультхвилинка.
Слайд7. Послухаємо індонезійську народну пісню «Прогулянка з батьком».
Слайд8-9. Розучимо текст пісні «Прогулянка з батьком».
Слайд10. Виконання пісні «Прогулянка з батьком».
Слайд11. Перегляньте в мережі Інтернет записи будь-якого індонезійського танцю. Поділіться враженнями з рідними.
ЗВ (закріплення вивченого)
Підсумок
Рефлексія
В уроці присутні:
- План-конспект
- Відеодоповнення
- Фізкультхвилинка
- Мультимедійна презентація
- Аудіо файли