Каталог матеріалів

Урок №25 для 4 класу з дизайну і технологій за І. Грущинською - Інструктаж з БЖ. Чому борщ єднає Україну? Презентація домашнього борщу.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку дизайну і технологій з використанням навчального посібника «Я досліджую світ» І. Грущинської, 3.Хитрої.

Урок №25. Інструктаж з БЖ. Чому борщ єднає Україну. Презентація домашнього борщу

Очікувані результати: учень працює з ручними інструментами, дотримується безпечних прийомів праці та норм санітарії; виготовляє поетапно виріб за визначеною послідовністю; здійснює розмітку ліній; дотримується послідовності виготовлення виробу з допомогою вчителя.

Мета: формування ключових та предметної проєктно-технологічної компетентностей, необхідних для розв’язання життєвих проблем у взаємодії з іншими, культурного й національного самовираження. Виконання елементарних графічних зображень; читання інструкційних карток із зображеннями для поетапного виготовлення виробу.

Обладнання для вчителя: мультимедійне обладнання.

Хід уроку

Організація класу

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Мотивація навчальної діяльності

Актуалізація опорних знань

Слайд3. Правила безпеки на уроках дизайну та технологій.

Повідомлення теми і мети уроку

Засвоєння нових знань

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Чи любите ви борщ?

Слайд5. Борщ визнано нематеріальною культурною спадщиною України.

Слайд6. Фахівці переконують, борщ є саме українською стравою, а його перший рецепт записаний майже 4 століття тому.

Слайд7. Борщ об’єднує Україну тому, що в усіх куточках країни готують цю страву.

Слайд8. Готують борщ за різними рецептами, але обов’язково з любов’ю. Докладніше про це можна дізнатися з документального фільму Євгена Клопотенка «Борщ. Секретний інгредієнт».

Слайд9. Фізкультхвилинка.

Практична діяльність учнів

Слайд10. Готуємо презентацію про те, як готують борщ у вашій родині.

Демонстрація виробів

Слайд11. Виставка робіт (фотосесія).

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні