Каталог матеріалів

Урок №24 для 3 класу з інформатики - Алгоритм зі звуком. Упорядкування об’єктів у середовищі Scratch.

«___»__________ 20___ року

Урок №24. Алгоритм зі звуком. Упорядкування об’єктів у середовищі Scratch.

Очікувані результати: учні розуміються, як упорядковувати об’єкти, орієнтуються в координатних положеннях спрайті, розуміють значення команд, котрі взаємодіють з координатними даними, будуть алгоритмічні структури руху спрайтів відповідно поставлених завдань використовуючи музичний супровід.

Мета: познайомити учнів з поняттям упорядкування об’єктів, навчити визначати координати спрайтів й на основі отриманих даних будувати алгоритмічні структури руху; формувати вміння будувати алгоритмічні структури з використанням команду блоку «Звук», діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки; виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: мультимедійний проектор чи інтерактивна дошка, Scratch 3.18.1

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

  • Психологічне налаштування «Мій дарунок»
  • Повідомлення теми і мети уроку

На сьогоднішньому уроці ми з вами:

  • дізнаємось, як змінювати розмір спрайтів у Scratch;
  • визначимо, для чого потрібні команди Штамп;
  • ознайомимось з поняттям координати;
  • створимо ряд алгоритмів з використанням звукових команд.
  • Актуалізація опорних знань.
  1. З якими командами руху в середовищі Scratch ви познайомились минулого уроку?
  2. Опишіть значення команди «Чекати»?
  3. Які режими відбиття спрайтів можна використовувати в Scratch?

Вивчення нового матеріалу

Демонстрація навчальних слайдів. Розповідь вчителя.

Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

Практична діяльність (Слайд17)

Увага! Під час роботи з комп’ютером дотримуйтеся правил без­пеки та санітарно-гігієнічних норм.

Релаксація

Підсумок та рефлексія - вправа «Інтерв’ю».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні