Каталог матеріалів

Урок №21 для 4 класу з інформатики за Г. Ломаковською - Інструктаж з БЖД. Повне розгалуження. Удосконалення програми «Акваріум» із застосуванням повного розгалуження.

«___»__________ 20___ року

Урок №21. Повне розгалуження. Удосконалення програми «Акваріум» із застосуванням повного розгалуження.

Очікувані результати: учні знають поняття «алгоритм», «команда», «алгоритм з розгалуженням», «алгоритм з неповним розгалуженням», «алгоритм з повним розгалуженням»; розуміють відмінність між алгоритмами з повним та неповним розгалуженням та наводять їх приклади; вільно використовують у своєму мовленні ці поняття; вміють створювати алгоритми з розгалуженням.

Мета: актуалізувати знання учнів про алгоритми; навчити створювати алгоритми з розгалуженням, зокрема з повним; розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки; виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проєктор.

Хід уроку

І. Організаційний та мотиваційний етап

  • Привітання з класом
  • Повторення правил техніки безпеки
  • Повідомлення теми і мети уроку

Сьогодні на уроці ми з вами:

  • дізнаємося про повне розгалуження;
  • навчимося створювати алгоритми з повним розгалуженням у середовищі Скретч.
  • Інтелектуальна розминка

IІ. Актуалізація знань учнів. Вдосконалення вмінь та навичок.

Демонстрація навчальних слайдів. Розповідь учнів.

ІІІ. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

ІV. Рефлексія та підсумок навчальної діяльності

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні