Каталог матеріалів

Урок №19 для 9 класу з курсу "Мистецтво" за Л.М. Масол - Жанри і стилі кіно

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Масол»

Урок №19. Жанри і стилі кіно

Мейнстрим Трейлер Сиквел

Художні твори: Кадри із фільмів: «Володар перснів», «П’ятий елемент», «Матриця», «Сталкер», Ромео і Джульєтта»; пародія «Суперфорсаж!»

Виконання: муз. James Horner, сл. Will Jennings «My heart will go on»

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект.

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Обговоріть.

Слайд4-6. Слово вчителя

Слайд7. Поміркуйте.

Слайд8-16. Слово вчителя

Слайд17-19. З історії шедевра

Слайд20. Гімнастика для очей

Слайд21-22. Слово вчителя

Слайд23. Обговоріть.

Слайд24-29. Слово вчителя

Слайд30. Обговоріть.

Слайд31. Послухайте: муз. James Horner, сл. Will Jennings «My heart will go on».

Слайд32-33. Розучуємо пісню «My heart will go on».

Слайд34. Виконуємо пісню «My heart will go on».

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд35-37. Мистецька скарбничка

Слайд38. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд39. Професійні випробування (групова робота)

Рефлексія

Слайд40. Рефлексія. “Плюс-мінус-цікаво”

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні