Каталог матеріалів

Урок №19 для 4 класу з інформатики за Г. Ломаковською - Інструктаж з БЖД. Алгоритмічна структура слідування. Створення алгоритму зміни образів об’єктів у середовище Scratch.

«___»__________ 20___ року

4 клас урок 19 – Алгоритмічна структура слідування. Створення алгоритму зміни образів об’єктів у середовищі Scratch

Очікувані результати: учні знають поняття «висловлювання», «логічне слідування»; вільно використовують у своєму мовленні ці поняття; вміють створювати істинні висловлювання та хибні, з використанням заперечувальної частки «не», зі словами якщо, то.

Мета: актуалізувати знання учнів про висловлювання; навчити створювати алгоритмічні структури слідування; істинні та хибні висловлювання з використанням частки «не»; розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки; виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проєктор.

Хід уроку

І. Організаційний та мотиваційний етап

  • Привітання з класом

Любі діти, добрий день!

Зичу праці і старання!

А ще, друзі, всім бажаю

Справдити всі сподівання!

  • Повторення правил техніки безпеки
  • Повідомлення теми і мети уроку

Сьогодні на уроці ми з вами:

  • згадаємо, що таке висловлювання;
  • дізнаємося про логічні операції;
  • навчимося розв’язувати логічні задачі.
  • Інтелектуальна розминка

IІ. Актуалізація знань учнів

Демонстрація навчальних слайдів.

ІІІ. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

Увага! Під час роботи з комп’ютером дотримуйтеся правил без­пеки та санітарно-гігієнічних норм.

ІV. Рефлексія й підсумок навчальної діяльності

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні