Каталог матеріалів

Урок №177 з української мови для 1 класу за Н.М. Кравцовою - Письмо слів з апострофом.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку українська мова (навчання грамоти) з використанням посібника для 1 класу закладів загальної середньої освіти (у 4-х частинах) Підручник: Н.М. Кравцова, О.Д. Придаток

 

Урок №177. Письмо слів з апострофом.

Очікувані результати: учні закріплюють вміння правильно вимовляти слова з апострофом, записувати їх; складають і записувати слова з вивчених букв; сприймають усну інформацію, аналізують почуту інформацію та оцінюють її, вчаться працювати з підручником та медіапродукцією; вчаться працювати в парах, групах.

Мета:

формування предметних компетентностей:

закріплювати вміння правильно вимовляти слова з апострофом, записувати їх, виконувати звуко-буквений аналіз;

формування ключових компетентностей:

уміння вчитися: приймати мету, яку ставить вчитель, відповідно до неї планувати, моделювати, прогнозувати і виконувати необхідні дії, контролювати й оцінювати свої результати; вміти висловлювати рефлексивні й оцінні судження; самоорганізовуватися до навчальної діяльності, виконувати завдання за зразком, співпрацювати в парі, виконувати розумові операції й практичні дії;

комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно, витримувати паузи);

соціальної: розвивати здатність продуктивно співпрацювати з однокласниками в парі, групі; виховувати охайність, уважність;

здоров’язберігаючої: вправляти у правильному розміщенні олівця учнів, які пишуть правою/лівою рукою; розвивати окомір, увагу, дрібні м’язи руки та м’язову пам’ять дітей, увагу, логічне мислення;

інформаційної: удосконалювати вміння добувати й опрацьовувати інформацію з підручника.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація, проектор, конструктор LEGO.

Програмне забезпечення: мультимедійний проектор чи інтерактивна дошка.

Хід уроку

І. Організаційно-мотиваційний етап

Організаційний етап

Мотивація навчальної діяльності

Слайд 3.  Психологічна настанова «Самоналаштування».

Слайд 4-5.  Вправа «Пригадай!».

Слайд 6.  Гімнастика для очей. Психологічна налаштування на урок. Вправа «Спіймай настрій»

ІІ. Актуалізація опорних знань

Слайд 7.  Пригадай.

Слайд 8.  Робота з прислів’ями.

Повідомлення теми і мети уроку

IІІ. Вивчення нового матеріалу

Слайд 9.  Відгадай загадку.

Слайд 10.  Наведи і розфарбуй м’яч, яким грають у футбол.

Слайд 11.  Пальчикова гімнастика. Вправа «Хомка».

Слайд 12. Презентація апострофа.

Слайд 13. Напиши за зразком. Обведи слово, яке, на твою думку, написане найкраще.

Слайд 14. Напиши за зразком. Обведи слова, які, на твою думку, написані найкраще.

Слайд 15. Фізкультхвилинка.

ІV. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

Слайд 16. Спиши з друкованого тексту.

Слайд 17. Відшукай слова. Запиши слова з апострофом.

Слайд 18. Гра «Так чи ні». З’єднай стрілками.

Слайд 19. Диктант.

Слайд 20. Склади жартівливе речення, уживаючи якомога більше слів з апострофом.

Слайд 21. Інтерактивна вправа.

Слайд 22. Оціни свою роботу, позначивши відповідну крапельку

Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку LEGO.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні