Каталог матеріалів

Урок №159-161 для 4 класу з математики за Г. Лишенко - Знаходження площі частини прямокутника за відомою шириною та довжиною. Розв’язування задач двома способами.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Григорія Лишенко»

Урок №159-161. Знаходження площі частини прямокутника за відомою шириною та довжиною. Розв’язування задач двома способами. Обчислення виразів на порядок дій. Знаходження помилок у виразах.

Мета: вчити розв’язувати задачі, формувати вміння знаходити значення виразів, порівнювати числа; розвивати математичну компетентність, пам’ять, мислення, математичне мовлення; виховувати наполегливість, дисципліну, працьовитість, колективізм.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 1-2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4. Усний рахунок.

Слайд 5-7. Каліграфічна хвилинка.

Слайд 8. Рухлива вправа.

Слайд 9. Робота з підручником.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 10. Обчисли.

Слайд 11. Розв’яжи задачу.

Слайд 12-13. Розв’яжи задачу.

Слайд 14-15. Обчисли.

Слайд 16. Добери числа. Розв’яжи задачу.

Слайд 17. Розв’яжи задачу.

Слайд 18. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого).

Слайд 19. Побудуй діаграму.

Слайд 20. Знайди помилки.

Слайд 21. Поміркуй.

Слайд 22. Поміркуй.

Слайд 23. Робота з зошитом.

Слайд 24. Запиши трикутники.

Слайд 25. Розшифруй записи.

Слайд 26. Розв’яжи задачу.

Слайд 27. Заповни квадрати.

Підсумок

Бесіда

Слайд 28. Домашні тренувальні вправи.

Рефлексія.

Слайд 29. Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні