Каталог матеріалів

Урок №15 для 5 класу з курсу "Вступ до історії України та громадянської освіти" за О. Гісем - Історичні джерела та їхні різновиди.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку вступу до історії України та громадянської освіти з використанням навчального посібника «Вступ до історії України та громадянської освіти» (підручник для 5 класу) О. Гісем, О. Мартинюк

Урок №15. Історичні джерела та їхні різновиди

Мета: дати визначення поняття «історичне джерело»; з’ясувати, що будь-яка інформація про минуле є історичним джерелом; дізнатися, звідки історики дізнаються про минуле, які існують види історичних джерел; вчити знаходити потрібну інформацію в підручнику та мережі Інтернет; продовжувати формувати основні предметні компетентності.

Очікувані результати: учень може дати визначення поняття «історичне джерело», назвати види історичних джерел; охарактеризувати до якого виду відноситься одне з запропонованих історичних джерел; може кількома реченнями пояснити, звідки історики дізнаються про минуле; уміє знаходити потрібну інформацію в підручнику та мережі Інтернет, продовжує формувати основні предметні компетентності.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Бесіда за запитаннями

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Робота з термінами і поняттями

Слайд 6. Розповідь вчителя

Слайд 7. Робота з термінами і поняттями

Слайд 8. Розповідь вчителя

Слайд 9. Робота з ілюстраціями

Слайд 10. Розповідь вчителя

Слайд 11-12. Робота з термінами і поняттями

Слайд 13. Розповідь вчителя

Слайд 14-17. Робота з термінами і поняттями

Слайд 18. Гімнастика для очей

Слайд 19-20. Online завдання

Слайд 21. Робота з підручником та ілюстраціями

Слайд 22. Робота в парах

Слайд 23. Робота в групах

Слайд 24. Фронтальне опитування

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 25. Робота в групах. Творче завдання

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні