Каталог матеріалів

Урок №127 з математики для 2 класу за Листопад Н. П. - Одиниці вимірювання величин.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням посібником «Математика». Автор Н.П. Листопад Н.П» для 2 класу за програмою НУШ (до посібника 2024 року)

 

Урок №127. Одиниці вимірювання величин.

Мета: актуалізувати знання учнів таблиць ділення, уміння користуватися переставним законом множення та розуміння взаємозв’язку дій множення та ділення; узагальнити знання про одиниці вимірювання величин; формувати культуру математичних записів; розвивати уміння грамотно, логічно, повно відповідати на запитання, аргументувати свої дії; розвивати логічне мислення, пам'ять, творчу активність учнів; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.

Очікувані результати:

  • відтворюють вивчені випадки ділення та користуються таблицею ділення;
  • розуміють і застосовують взаємозв’язок між множенням і діленням;
  • використовують переставний закон множення для спрощення обчислень;
  • дотримуються культури математичних записів;
  • знають одиниці вимірювання величин;
  • пояснюють свої дії при розв’язуванні задач;
  • демонструють уважність, логічне мислення, математичну грамотність та самостійність у виконанні завдань.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

Організація класу.

Слайд 2. Організація класу.

Актуалізація опорних знань та мотивація навчальної діяльності.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4-9. Усний рахунок.

Слайд 10-11. Хвилинка каліграфії.

Слайд 12. Гімнастика для очей.

Закріплення вивченого матеріалу.

Слайд 14. Виконуємо завдання.

Слайд 15. Виконуємо завдання.

Слайд 16. Виконуємо завдання.

Слайд 17. Фізкультхвилинка.

Слайд 18. Виконуємо завдання.

Слайд 19. Виконуємо завдання.

Слайд 20. «Віднови» рівності.

Слайд 21. Виконуємо завдання.

Слайд 22. Інтерактивне завдання.

Підсумок. Рефлексія.

Слайд 23. Домашнє завдання.

Слайд 24. Рефлексія. Вправа «Обмін думками».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні