Каталог матеріалів

Урок №12 для 4 класу з музичного мистецтва за Рублі Т.Є. - Веселковий водограй. Мелізми. Прослуховування хорової пісні «Грає флейта», «Родовська», «Хоро» та «Ричиніца».

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво - Рубля Т. Є., Мед І. Л., Щеглова Т. Л.»

Урок №12. Веселковий водограй. Мелізми. Прослуховування хорової пісні «Грає флейта», «Родовська», «Хоро» та «Ричиніца». Розучування та виконання «Веселкова пісня»

Мета: формування ключових компетентностей: загальнокультурної компетентності; міжпредметної естетичної компетентності. Розвивати вокально-хорові навички та вміння; музичну увагу та пам`ять; вміння аналізувати та інтерпретувати музичні твори; критичне мислення та індивідуальні здібності кожної дитини. Виховувати інтерес до музики та мистецтва в цілому; виховувати естетичний смак та бажання знайомитися з різними творами мистецтва; толерантність та партнерські стосунки у колективі.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Слово вчителя.

Слайд4. Запам’ятай.

Слайд5. Послухайте хорову пісню «Грає флейта», яка виконується акапельно.

Слайд6. Послухайте народну пісню «Родопська» у сучасній обробці.

Слайд7. Пригадайте, який спів називається акапельним.

Слайд8. Народні болгарські танці часто виконуються у гурті під двоголосний або хоровий спів. Популярними є танці «Хоро» і «Риченіца».

Слайд9. Скористайтеся мережею Інтернет та подивіться виступи болгарських народних колективів. Зверніть увагу на особливості засобів виразності болгарської танцювальної музики.

Слайд10. Фізкультхвилинка.

Слайд11. Послухаємо «Веселкову пісню».

Слайд12-14. Розучимо текст «Веселкової пісні».

Слайд15. Виконання пісні «Дружба і достлук».

Слайд16. У вільний час пригадайте пісні та вірші про веселку. Складіть свій вірш про веселку.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні