Каталог матеріалів

Урок №115 для 2 класу з української мови за К. Пономарьовою - Застосування набутих знань, умінь і навичок у процесі виконання компетентнісно орієнтовних завдань по темі «Досліджую текст»

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 2 класу у 2-х частинах, частина 1; зошит «Я дружу зі словом», у 2-х частинах, зошит з розвитку мовлення «Подружися зі словом»)

Урок № 115. Застосування набутих знань, умінь і навичок у процесі виконання компетентнісно орієнтовних завдань по темі «Досліджую текст».

Мета: узагальнити і систематизувати знання учнів з теми «Текст»; розвивати критичне мислення, увагу, спостережливість, пам'ять, усне і писемне мовлення; формувати компетентність спілкування рідною мовою; виховувати спостережливість, інтерес до оточуючого, дбайливе ставлення один до одного.

 

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Протягом декількох уроків ми вивчаємо тему «Текст». Що ви уявляєте, чуючи це слово?

Слайд 4. Робота над віршем-загадкою. Скільки членів сім'ї у родині?

Слайд 5. Родзинці, Ґаджикові, Читалочці і Щебетунчикові цікаво, що ти знаєш про текст.

Завдання 1. Прочитай групи речень. Постав значок біля тієї групи, яка є текстом.

Слайд 6. Завдання 2. Прочитай групи речень. Постав значок біля тієї групи, яка є текстом.

Слайд 7-8. Завдання 3. Прочитай текст. Придумай і запиши заголовок до нього.

Слайд 9. Гімнастика для очей.

Слайд 10-11. Завдання 4. Прочитай текст. Придумай його кінцівку і запиши.

Слайд 12. Фізкультхвилинка.

Слайд 13-14. Завдання 5. Прочитай тексти. Покажи стрілочками, який із них є описом, а який – розповіддю.

Слайд 15-16. Завдання № 6. Прочитай речення. Пронумеруй їх так, щоб утворився текст.

Слайд 17-18. Завдання № 7. Допоможи Читалочці поширити речення за поданими питаннями. Скористайся довідкою.

Слайд 19. Рухлива вправа.

Слайд 20. Завдання № 8. Напиши текст (2-3 речення) про свого братика або сестричку. Якщо в тебе їх не має, то напиши, чи хочеш мати.

Підсумок

Рефлексія

Слайд 21. Вправа «Мікрофон».

Слайд 21. Пояснення домашнього завдання.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні