Каталог матеріалів

Урок №111-112 для 3 класу з літературного читання за О. Савченко - Як здійснити мрію. Д. Гельнер «Розмова з фортепіано». Робота з дитячою книжкою.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 3 класу) О.Савченко.

Урок № 111-112. Як здійснити мрію. Д. Гельнер «Розмова з фортепіано». Робота з дитячою книжкою.

Мета: продовжувати знайомити учнів з творами зарубіжних поетів і письменників, удосконалювати навички правильного виразного читання; розвивати зв’язне мовлення, уяву, фантазію учнів, збагачувати словниковий запас, розширювати світогляд учнів, виховувати любов до природи, рідного слова.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Рухлива вправа для очей

Слайд 4-7. Читацька розминка. Відгадай загадку.

Слайд 8. Доповни тематичну павутинку до словосполучення «музичні інструменти» словами-іменниками.

Слайд 9. Фізкультхвилинка

Слайд 10. Повідомлення теми уроку.

Слайд 11-12. Досліджуємо текст. Дорота Гельнер «Розмова з фортепіано…». Читання тексту вчителем.

Слайд 13. Прочитайте слова, правильно ставте наголос.

Слайд 14. Робота за ілюстрацією вірша. Вправа «Передбачення».

Слайд 15. Читання твору учнями. Бесіда за змістом тексту з елементами

вибіркового читання.

Слайд 16-19. Визначення теми, головної думки, мети твору.

Слайд 20. Рефлексія. Вправа «Відкритий мікрофон».

Слайд 21. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого).

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 22. Пояснення домашнього завдання.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні