Каталог матеріалів

Урок №11 для 5 класу з курсу "Вступ до історії України та громадянської освіти" за О. Гісем - Правила, яких необхідно дотримуватися в різних спільнотах.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку вступу до історії України та громадянської освіти з використанням навчального посібника «Вступ до історії України та громадянської освіти» (підручник для 5 класу) О. Гісем, О. Мартинюк

Урок №11. Правила, яких необхідно дотримуватися в різних спільнотах

Мета: з’ясувати, що таке соціалізація; як людина визначає свою належність до різних спільнот; пояснити, чим відрізняються людські спільноти в минулому та сучасності, яку роль у житті людини відіграють родина, громада, держава, що таке патріотизм; дати уявлення про правила, яких необхідно дотримуватися в різних спільнотах; вчити знаходити потрібну інформацію в підручнику та мережі Інтернет; продовжувати формувати основні предметні компетентності.

Очікувані результати: учень може дати визначення поняття соціалізація, патріотизм; пояснити чим відрізняються людські спільноти в минулому та сучасності, яку роль у житті людини відіграють родина, громада, держава; визначити свою приналежність до різних спільнот; може сформулювати кілька правил, яких необхідно дотримуватися в різних спільнотах; уміє знаходити потрібну інформацію в підручнику та мережі Інтернет, продовжує формувати основні предметні компетентності.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Online завдання

Слайд 5. Бесіда за запитаннями

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 6. Робота з термінами і поняттями

Слайд 7. Розповідь вчителя

Слайд 8. Робота в парах зі схемою

Слайд 9. Робота з термінами і поняттями

Слайд 10. Робота з підручником

Слайд 11. Гімнастика для очей

Слайд 12-13. Розповідь вчителя

Слайд 14-15. Робота з термінами і поняттями

Слайд 16. Робота з підручником

Слайд 17. Робота в групах

Слайд 18. Робота в парах

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 19. Фронтальне опитування

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні