Каталог матеріалів

Урок №109 для 2 класу з української мови за М.С. Вашуленко - Розвиток зв'язного мовлення. Що я знаю про комп’ютер?

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника «М. С. Вашуленко, О. В. Вашуленко»

Урок №109. Розвиток зв'язного мовлення. Що я знаю про комп’ютер?

Мета: навчати учнів складати запрошення й привітання котрі можна надіслати через мережу Інтернет, збагачувати знання про комп’ютер, розвивати вміння будувати розповідь на задану тему, пізнавальний інтерес, допитливість, зв’язне мовлення, увагу; збагачувати словниковий запас; виховувати навички спілкування через мережу Інтернет;

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд7. Перестав рядки так, щоб прочитати загадку. Постав у клітинках цифри – номери рядків. Відгадай її.

Слайд8. Комп’ютер – прилад, який допомагає людям дізнатися про щось нове, спілкуватися.

Слайд9. Прочитай вірш і дізнайся про можливості комп’ютера. Розкажи, які дії ти можеш виконувати на комп’ютері.

Слайд10. Прочитай і відгадай загадку. Запиши слово-відгадку.

Слайд11. Мережа Інтернет – засіб зв’язку, що дає змогу спілкуватися на відстані, обмінюватися інформацією.

Слайд12. Уяви, що тобі потрібно через мережу Інтернет надіслати своїм однокласника повідомлення про розклад уроків на понеділок. Склади і запиши таке повідомлення.

Слайд13. Фізкультхвилинка.

Слайд14. Уяви, що в тебе незабаром день народження і тобі необхідно запросити друзів у гості. Напиши запрошення, яке можна надіслати друзям через мережу Інтернет.

Слайд15. Уяви, що ти хочеш привітати свого друга (подругу) із завершенням навчального року. Напиши привітання, яке можна надіслати через мережу Інтернет. Обов'язкового надішли це привітання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні