Каталог матеріалів

Урок №106 для 4 класу з математики за Г. Лишенко - Складання та розв’язування задач за виразом. Розв’язування задач на спільну роботу двома способами.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Григорія Лишенко»

Урок №106. Складання та розв’язування задач за виразом. Розв’язування задач на спільну роботу двома способами. Обчислення виразів на ділення багатоцифрового числа на одноцифрове. Обчислення площі фігури

Мета: вдосконалювати вміння розв’язувати задачі, формувати вміння обчислювати значення виразів; розвивати математичну компетентність, пам’ять, мислення, математичне мовлення; виховувати наполегливість, дисципліну, працьовитість, колективізм.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 1-2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3-5. Усний рахунок.

Слайд 6. Каліграфічна хвилинка.

Слайд 7. Рухлива вправа.

Слайд 8. Робота з підручником.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 9. Обчисли.

Слайд 10-12. Розглянь малюнки.

Слайд 13. Розв’яжи задачу виразом.

Слайд 14-15. Розв’яжи задачу двома способами.

Слайд 16. Склади задачі за виразом.

Слайд 17. Розв’яжи задачу.

Слайд 18. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого).

Слайд 19. Обчисли.

Слайд 20. Розв’яжи задачу.

Слайд 21. Поміркуй.

Слайд 22. Робота з зошитом.

Слайд 23. Розв’яжи задачу.

Слайд 24. Порівняй вирази.

Слайд 25. Поміркуй.

Підсумок

Бесіда

Слайд 26. Домашні тренувальні вправи.

Рефлексія.

Слайд 27. Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні