Каталог матеріалів

Урок №105 для 4 класу з літературного читання за О. Вашуленко - Жульєтт Парашині – Дені та Олівер Дюпен «Банда піратів. Скарби пірата Моргана»

 Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 4 класу, частина 2) О. Вашуленко.

Урок №105. Жульєтт Парашині – Дені та Олівер Дюпен «Банда піратів. Скарби пірата Моргана»

Мета: навчати учнів виразно читати текст, інтонувати речення, аналізувати прочитане; вчити розповідати про свої враження від прослуханого твору; розвивати критичне мислення, вміння висловлювати свою думку; виховувати повагу одне до одного; поповнювати словниковий запас учнів.

 Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 3. Емоційне налаштування «Екран настрою»

Слайд 4. Читацька розминка. Вправа на вимову звуків.

Слайд 5. Читацька розминка. Робота над чистомовкою.

Слайд 6. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 7. Рухлива вправа.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 8 - 13. Прочитай.

Слайд 14. Гімнастика для очей.

Слайд 15 – 20. Прочитай.

Слайд 21. Поміркуйте і дайте відповідь.

Слайд 22. Дослідіть текст.

Слайд 23. Дізнайся, що означає слово галеон, і намалюй корабель юних піратів, на якому вони вирушили на пошук скарбів.

Слайд 24. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 25-26. Чи уважно ти читав/ читала твір? Про яких персонажів ідеться? Запиши.

Слайд 27. Яка подія стала приводом для подорожі дітей? Запиши.

Слайд 28. Кому належала мапа, яку знайшли діти? Що було на ній зображено? Запиши.

Слайд 29. Кому належала мапа, яку знайшли діти? Що було на ній зображено? Запиши.

Слайд 30. Що діти взяли з собою у подорож? Запиши.

Слайд 31. Запиши назву корабля, на якому діти подорожували.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні