Каталог матеріалів

Урок №104 з української мови для 7 класу за О. Авраменко - Урок розвитку мовлення. Усне есе на тему, пов’язану із завершенням навчального року та планами на канікули

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови за підручником «Українська мова». Автори: Авраменко О., Тищенко З. (2024)» для 7 класу за програмою НУШ.

Урок № 104.

Тема. Урок розвитку мовлення. Усне есе на тему, пов’язану із завершенням навчального року та планами на канікули

Мета: формувати в учнів уміння висловлювати власні думки у вигляді усного есе, логічно й послідовно будувати висловлювання, дотримуючись мовленнєвих норм; розвивати зв’язне мовлення, навички аргументації, уміння добирати доречні мовні засоби для вираження власної позиції; виховувати відповідальність за власне навчання, позитивне ставлення до знань, уміння рефлексувати здобуті результати та мотивувати себе до подальшого розвитку.

Очікувані результати:

формування предметних компетентностей: учень/учениця усно висловлює власні думки, використовуючи структуру есе (вступ, основна частина, висновок); уміє логічно й грамотно висловлювати міркування щодо підсумків навчального року та планів на канікули; демонструє культуру усного мовлення, дотримуючись норм української літературної мови.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація.

Хід уроку

Організаційно-мотиваційний етап

Слайди 1-2.

Мотивація навчальної діяльності. Повідомлення теми і мети уроку.

Актуалізація опорних знань.

Слайди 3-5. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 6. Вправа Online.

Вивчення нового матеріалу

Слайд 10. Складіть асоціативне гроно про вивчення української мови в 7-му класі (у зошитах).

Слайд 11. Робота в парах.

Слайд 12. Творча майстерня.

Слайд 13. Гімнастика для очей.

Слайди 14-15. Щоденні 5.

Слайди 16-17. Прочитайте тексти та виконайте завдання.

Слайд 18. Аналізуємо.

Слайд 19. Творча майстерня.

Закріплення вивченого

Слайд 20. Питання - відповідь.

Слайд 21. Рефлексія. Вправа «Загадкові листи».

Слайд 22. Пояснення домашнього завдання.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні