Каталог матеріалів

Урок №101 для 2 класу з української мови за М. Захарійчук - Розвиток зв’язного мовлення. Упорядкування тексту казки Ю. Ярмиша «Дванадцятиголовий дракончик» відповідно до послідовності подій

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЧИТАННЯ (у 2-х частинах) Мар’яна Захарійчук

Урок №101. Розвиток зв’язного мовлення. Упорядкування тексту казки Ю. Ярмиша «Дванадцятиголовий дракончик» відповідно до послідовності подій.

 

Мета: розвивати зв’язне мовлення учнів; розвивати мовлення учнів; формування ключових компетентностей: уміння вчитися: розвивати вміння дотримувати правильної постави, здатність співпрацювати з іншими учасниками навчального процесу, виконувати розумові операції й практичні дії.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд7. Завдання 1. Прочитайте вірш.

Слай8. Змістовий аналіз вірша.

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10. Завдання 2. Прочитайте текст.

Слайд11. Дай відповіді на запитання.

Слайд12. Завдання 3. Прочитай у підручнику (с.100-101) уривок казки Ю.Ярмиша «Дванадцятиголовий дракончик».

Слайд13. Зроби змістовий аналіз прочитаного тексту.

Слайд14. Зроби структурний аналіз тексту.

Слайд15. Зроби мовний аналіз тексту.

Слайд16. Так порівнюють:.

Слайд17. Зверни увагу на правопис слів.

Слайд18. Фізкультхвилинка.

Слайд19. Завдання 4. Упорядкуй текст відповідно до послідовності подій. запиши.

Слайд20. Завдання 5. Прочитай упорядковану казку. Зістав написаний тобою текст з текстом автора (с.62 зошита). Вправа «Крісло автора».

Слайд21. Завдання 6. Розмалюй дракончика так, як у підручнику (с.101). Відтвори на серветках те, що вишила мама.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні