Каталог матеріалів

Урок №100 для 2 класу з української мови за М. Захарійчук - Мої навчальні досягнення. Контрольна робота. Списування

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЧИТАННЯ (у 2-х частинах) Мар’яни Захарійчук

 

Урок №100. Повторення вивченого про речення.

 

Мета: узагальнити знання з теми "Речення"; формувати уявлення учнів про загальнолюдські цінності, роль знань у житті людини; формувати навички правильного і виразного читання; розвивати вміння не тільки відтворювати зміст прочитаного, а й творчо доповнювати, вводити непередбачені ситуації; вміти правильно висловлювати свої думки; удосконалювати діалогічне мовлення; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати спостережливість учнів, образне мислення, творчу уяву; мотивувати необхідність жити у суспільстві за певними моральними законами; виховувати інтерес до усної народної творчості, естетичні смаки, бажання бути чесним; виховувати любов до рідної мови.

 

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд14. Прочитайте, доповніть усно кожне речення.

Слайд15. Під час формулювання яких висновків у тебе виникли труднощі? Повтори ці правила.

Слайд16. Наведи й запиши приклади спонукального й питального речень.

Слайд17. Рухлива вправа.

Слайд18. Прочитай вірш. Скільки у вірші розповідних речень? Вибери правильну відповідь: 1, 2, 3.

Слайд19. Прочитай вірш. Скільки у вірші окличних речень? Вибери правильну відповідь: 1, 2, 3.

Слайд20. Прочитай вірш. Скільки у вірші питальних речень? Вибери правильну відповідь: 1, 2, 3.

Слайд21. Фізкультхвилинка.

Слайд22. Гра «Знайди межі речень». Визнач межі речень.

Слайд23. Запиши утворені речення.

Слайд24-25. Пояснення домашнього завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні