Каталог матеріалів

Урок №94 для 2 класу з української мови за М. Захарійчук - Розвиток зв’язного мовлення. Створення й написання продовження казки І. Мацко «Загублена писанка» за початком і малюнками

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЧИТАННЯ (у 2-х частинах) Мар’яна Захарійчук

Урок №94. Розвиток зв’язного мовлення. Створення й написання продовження казки І. Мацко «Загублена писанка» за початком і малюнками.

 

Мета: розвивати зв’язне мовлення учнів; розвивати мовлення учнів; формування ключових компетентностей: уміння вчитися: розвивати вміння дотримувати правильної постави, здатність співпрацювати з іншими учасниками навчального процесу, виконувати розумові операції й практичні дії.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Завдання 1. Прочитайте вірш.

Слай6. Змістовий аналіз вірша.

Слайд7. Рухлива вправа.

Слайд8. Завдання 2. Прочитайте текст.

Слайд9. Що ти знаєш про Великдень?.

Слайд10-11. Завдання 3. Прочитайте початок казки «Загублена писанка».

Слайд12-13. Змістовий аналіз вірша.

Слайд14. Прослухайте аудіоказку.

Слайд15. Фізкультхвилинка.

Слайд16. Завдання 4. Розглянь малюнок до казки в підручнику (с.94). Хто зображений на малюнках? Розкажи.

Слайд17. Завдання 5. Доповни речення казки за змістом кожного малюнка. Запиши доповнені речення.

Слайд18. Завдання 6. Уважно перечитай свою роботу, відкоригуй за потреби. Зістав свій текст з текстом автора (с.62 зошита). Вправа «Крісло автора».

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні