Каталог матеріалів

Урок №93 для 4 класу з математики за Г. Лишенко - Розв’язування задач визначення на тривалості події. Задачі на знаходження швидкості руху двома способами. Обчислення виразів.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Григорія Лишенко»

Урок №93. Розв’язування задач визначення на тривалості події. Задачі на знаходження швидкості руху двома способами. Обчислення виразів

Мета: формувати обчислювальні навички, закріплювати вміння розв’язувати задачі; розвивати мислення, пам’ять; виховувати моральні якості, свідоме і творче ставлення до навчання.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 1-2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3-6. Усний рахунок.

Слайд 7. Каліграфічна хвилинка.

Слайд 8. Рухлива вправа.

Слайд 9. Робота з підручником.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 10. Обчисли.

Слайд 11. Поміркуй.

Слайд 12. Знайди різницю.

Слайд 13. Розглянь розв’язання задач.

Слайд 14. Розв’яжи задачу.

Слайд 15-16. Розв’яжи задачу двома способами.

Слайд 17. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого).

Слайд 18. Склади і розв’яжи задачі.

Слайд 19. Обчисли.

Слайд 20. Розв’яжи задачу.

Слайд 21. Робота з зошитом.

Слайд 22. Обчисли.

Слайд 23. Розв’яжи задачу.

Підсумок

Бесіда

Слайд 24. Домашні тренувальні вправи.

Рефлексія.

Слайд 25. Рефлексія.

 

 

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні