Каталог матеріалів

Урок №92 для 4 класу з української мови за Н. Кравцовою, В. Романовою - Зв’язок між словами у реченні

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку української мови за підручником Кравцової Н., Романової В.

«Українська мова та читання. 4 клас. У 2-х частинах. Частина 1».

 

Урок № 92  Зв’язок між словами у реченні

 

Мета: вчити учнів з встановлювати зв’язок між словами в реченні; розвивати усне і писемне мовлення, мислення, творчі здібності учнів; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати вміння дотримувати правильної постави, здатність співпрацювати з іншими учасниками навчального процесу, виконувати розумові операції й практичні дії; удосконалювати навички письма, пригадати правила оформлення речень; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою; виховувати уважність, старанність, інтерес до навчання.

Очікувані результати: учні вчаться встановлювати зв’язок між словами в реченні; збагачують словниковий запас; дотримуються правильної постави, співпрацюють з іншими учасниками навчального процесу, виконують розумові операції й практичні дії; удосконалюють навички письма та спілкуватися рідною мовою, пригадують правила оформлення речень; формують компетентність; виховувати уважність, старанність, інтерес до навчання; розвивають навички самодисципліни; сприймають усну інформацію, аналізують почуту інформацію та оцінюють її, навчаються працювати з підручником та медіапродукцією; навчаються працювати в парах та в групах.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

І. Вступна частина.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Психологічна настанова на урок. Вправа «Самоналаштування».

Слайд 4. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 5. Актуалізація опорних знань

Слайд 6. Повідомлення теми і мети уроку.

Слайд 7.  Хвилинка каліграфії.

Слайд 8.  Словникова робота.

Слайд 9. Фізкультхвилинка.

ІІ. Основна частина.

Слайд 10.  Вправа 339. Прочитай групи слів. Яку з них можна назвати реченням? Чому? Прочитай текст і підтвердь чи спростуй свої думки.

Слайд 11.  Запам’ятай..

Слайд 12.  Вправа 340. Досліди структуру речень.

Слайд 13.  Зроби висновок та порівняй його з правилом.

Слайд 14. Вправа 340. Поміркуй.

Слайд 15. Вправа 341. Поміркуйте, чи можна в непоширеному реченні встановити зв’язок між словами. Доведіть одні одним.

Слайд 16.  Вправа 341. Прочитайте. Як потрібно ставитися до лісових квітів?

Слайд 17-18.  Вправа 341. За допомогою питань доведіть одне одному, що всі слова в реченні зв’язані за змістом.

Слайд 19 Запам’ятай.

Слайд 20. Гімнастика для очей.

Слайд 21. Вправа 342. Прочитай. Які ще першоцвіти ти знаєш? Як потрібно до них ставитись? Чому?

Слайд 22. Вправа 342. Самостійна робота

ІІІ. Заключна частина.

Інтерактивна вправа.

Слайд 23. Відскануй QR-код або натисни жовтий круг!

Підсумок.

Слайд 24. На смайлик натискай, на питання відповідай.

Домашнє завдання.

Слайд 25. Пояснення домашнього завдання.

Рефлексія.

Слайд 26. Вправа «ПОПС» Продовж речення.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні