Каталог матеріалів

Урок №91 для 2 класу з української мови за К. Пономарьовою - Розвиток зв'язного мовлення. Розповідаю за кадрами фільму

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 2 класу у 2-х частинах, частина 1; зошит «Я дружу зі словом», у 2-х частинах, зошит з розвитку мовлення «Подружися зі словом»)

Урок № 91. Розвиток зв'язного мовлення. Розповідаю за кадрами фільму.

 

Мета: учити учнів застосовувати набуті знання, уміння та навички у процесі виконання завдань; розвивати кмітливість, аналітичне мислення, увагу; виховувати спостережливість, взаємоповагу; інтерес до оточуючого, любов до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3-6. Поєднай «розсипані» слова і прочитайте прислів'я.

Слайд 7. Хвилинка каліграфії.

Слайд 8-11. Завдання 1. Ґаджик побував у бібліотеці і зняв фільм. Розглянь його кадри. Дай відповідь на подані запитання.

Слайд 12. Завдання 2. Розкажи, де ти береш книжки для читання. Які книжки тобі подобаються?

Слайд 13. Завдання 3. Поцікався, які книжки люблять читати твої однокласники й однокласниці. Де вони їх беруть?

Слайд 14. Завдання 4. Прочитай слова. Підкресли ті, якими ти хочеш розказати про домашню тваринку. Допиши інші слова, які бажаєш використати.

Слайд 15. Фізкультхвилинка.

Слайд 16. Завдання 5. Склади розповідь за кадрами фільму. Використовуй слова з попереднього завдання.

Слайд 17-20. Завдання 6. Запиши свою розповідь. Розпочни із заголовка.

Слайд 21. Народна мудрість про книгу.

Слайд 22. Рухлива вправа.

Слайд 23. Завдання 7-8. Намалюй олівцями ілюстрацію до своєї улюбленої книжки. Придумай назву малюнкові і запиши.

Підсумок

Рефлексія

Слайд 24. Пояснення домашнього завдання. Підготуйся розповісти найцікавіше про що ти прочитав (прочитала).

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні