Каталог матеріалів

Урок №90 для 2 класу з української мови за К. Пономарьовою - Застосування набутих знань умінь та навичок у процесі виконання компетентнісно орієнтованих завдань

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 2 класу у 2-х частинах, частина 1; зошит «Я дружу зі словом», у 2-х частинах, зошит з розвитку мовлення «Малюю словом», зошит «Мої досягнення» - тематичні перевірні роботи з української мови).

Урок № 90. Застосування набутих знань умінь та навичок у процесі виконання компетентнісно орієнтованих завдань.

Мета: формувати в учнів уявлення про службові слова; учити розрізняти їх, знаходити службові слова в тексті; вміти утворювати словосполучення і речення з використанням службових слів; розвивати зв’язне мовлення, увагу, пошукову діяльність; формувати комунікативну компетентність спілкуватися українською мовою; виховувати любов до всього прекрасного.

 

Обладнання: мультимедійний комплект.

Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.

Хід уроку

І. Вступна частина.

ІІ. Основна частина.

Слайд 8.  Повідомлення теми та мети уроку.

Слайд 9.  Словникова робота.

Слайд 10.  Сьогодні кожен із вас отримає власну «доріжку» чек-лист із кеглями. Кегля буде вважатися збитою, якщо ви виконаєте завдання. В чек-листі ставите позначку - . 

Слайд 11. Завдання 1. Кегля зелена. Робота в групах. Складання «асоціативного» куща. Записати службові слова, які знають учні. 

Слайд 12. Завдання 2. Кегля біла. Самостійна робота. Запишіть вірш у зошит, підкресліть службові слова.

Слайд 13. Фізкультхвилинка.

Слайд 14-15. Завдання 3. Кегля біла. Самостійна робота. Гра «Над – під».

Слайд 16. Завдання 4. Кегля червона. Робота в парах. Складіть речення з кожного рядка слів. Прочитайте. Запишіть у зошит складені речення.

Слайд 17. Завдання 5. Кегля біла. Самостійна робота. Гра «Викрутаси». Прочитайте текст. Знайдіть та виправте помилки. Запишіть текст у зошиті. Підкресліть службові слова. Виконайте взаємоперевірку.

Слайд 18. Завдання 6. Кегля червона. Робота в парах. Складання словосполучень. Доберіть до кожного слова службове, користуючись довідкою. Словосполучення запишіть.

ІІІ. Заключна частина.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 19. Рухлива вправа.

Домашнє завдання.

Слайд 20. Запиши загадку, в якій є службові слова; підкресли службові слова.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні