Каталог матеріалів

Урок №90 для 2 класу з української мови за М. Захарійчук - Окличні речення. Інтонація окличних речень

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЧИТАННЯ (у 2-х частинах) Мар’яни Захарійчук

 

Урок №90. Окличні речення. Інтонація розповідних речень.

 

Мета: ознайомити учнів з окличними реченнями, навчати правильно інтонувати окличні речення; розвивати організаційно-контрольні вміння організовувати спеціальні спостереження над мовним матеріалом; розвивати творчі вміння побудови розповідних речень; за допомогою мовленнєво-комунікативного дидактичного матеріалу виховувати повагу до українського слова. Формувати позитивне ставлення до навчання.

 

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд7. Прочитайте одне одному вірш.

Слайд8. Дай відповіді на питання.

Слайд9. Запам’ятай!

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Прочитайте одне одному текст про суниці, дотримуючись відповідної інтонації. Розглянь малюнок. Розкажи, що ти знаєш про суниці?.

Слайд12. Які почуття передала авторка в тексті: розчарування, здивування, захоплення чи радість? Випишіть з тексту перші два чи останні два окличні речення за домовленістю із сусідом (сусідкою) по парті.

Слайд13. Фізкультхвилинка.

Слайд14. Розглянь малюнки. Прочитай речення з відповідною інтонацією. Визнач, якому малюнку відповідає кожне речення — 1, 2 чи 3..

Слайд15. Які почуття виявляв сніговик у кожному реченні (радість, розпач, страх)?

Слайд16. Спиши окличні речення.

Слайд17-18. Пояснення домашнього завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні