Каталог матеріалів

Урок №83 для 2 класу з української мови за К. Пономарьовою - Утворюю числівники

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 2 класу у 2-х частинах, частина 1; зошит «Я дружу зі словом», у 2-х частинах, зошит з розвитку мовлення «Малюю словом», зошит «Мої досягнення» - тематичні перевірні роботи з української мови).

Урок № 83. Утворюю числівники.

 

Мета: учити учнів практичним шляхом встановлювати зв'язок між іменником та числівниками; закріплювати вміння учнів утворювати сполучення числівника з іменником; розвивати спостережливість; формувати компетентність спілкування рідною мовою; виховувати дружнє ставлення до оточуючого.

 

Обладнання: мультимедійний комплект.

Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.

Хід уроку

І. Вступна частина.

ІІ. Основна частина.

Слайд 8-9. Вправа 1-2. Щебетунчик повідомив, що в школу завезли спортивний інвентар. Визнач за малюнком, скільки чого привезли, і запиши за зразком. Підкресли в кожному сполученні слів числівник.

Слайд 10. Вправа 3. Проведи дослідження.

Слайд 11. Перевір себе за правилом.

Слайд 12. Фізкультхвилинка.

Слайд 13-14. Вправа 4-5. Прочитай розповідь Читалочки. Назви числівники. Визнач, з якими іменниками зв'язані числівники. Випиши їх парами.

Слайд 15-16. Вправа 7. Виконай завдання Родзинки. Утвори сполучення слів з поданих чисел у дужках. Запиши ці сполучення. Числа записуй словами.

Слайд 17. Вправа 8. Склади речення з одним сполученням слів і запиши.

ІІІ. Заключна частина.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 18. Рухлива вправа.

Домашнє завдання.

Слайд 19-20. Пояснення домашнього завдання. Вправа 6. Напиши інформацію про свій клас за запитаннями Щебетунчика. Числа записуй словами.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні