Каталог матеріалів

Урок №8 для 5 класу із зарубіжної літератури за О. Ніколенко - «Пані Метелиця». Утвердження у творі доброти, працьовитості, справедливості.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку зарубіжної літератури з використанням навчального посібника «Зарубіжна література »(підручник для 5 класу) О. Ніколенко

Урок № 8. Утвердження доброти, працьовитості, справедливості у казці «Пані Метелиця»

Мета: розуміти національну самобутність образу фрау Холле, знати значення образу пані Метелиці, уміти його характеризувати, виокремлювати позитивних і негативних персонажів, порівняти образи двох дівчат у казці;; висловлювати в усній формі свої почуття, проводити паралелі між образами; розуміти що таке доброта, працьовитість, справедливість; відповідати на запитання за змістом почутого, акцентувати увагу на деталях, коментувати прочитаний текст, учитися складати власне висловлювання згідно з усталеними нормами сучасної української мови.

Очікувані результати: знає значення терміну сюжет, називає казки з мандрівним сюжетом, розуміє національну самобутність образу фрау Холле, знає значення образу пані Метелиці, уміє його характеризувати, виокремлює позитивних і негативних персонажів, порівнює образи двох дівчат; висловлює в усній формі свої почуття, проводить паралелі між образами; розуміє що таке доброта, працьовитість, справедливість; відтворює окремі художні засоби для втілення власних творчих намірів.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Online завдання

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Фронтальне опитування

Слайд 6. Робота з текстом

Слайд 7. Характеристика героя

Слайд 8. Робота з підручником

Слайд 9. Гімнастика для очей

Слайд 10. Робота з ілюстраціями

Слайд 11. Робота з таблицею

Слайд 12. Життєва ситуація. Бесіда

Слайд 13. Робота в групах

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 14. Творче завдання

Підсумок

Рефлексія

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні