Каталог матеріалів

Урок №74-76 для 2 класу з української мови за Н. Кравцовою, В. Романовою - Утворення сполучень слів, які відповідають на питання хто? що? та який? яка?

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку української мови за підручником Н.Кравцова

 

Урок №74-76. Утворення сполучень слів, які відповідають на питання хто? що? та який? яка? Добір слів, які відповідають реальним ознакам того чи іншого предмета. Вимова і правопис слова ведмідь.

Мета: узагальнити знання учнів про прикметник, як частину мови; утворювати сполучення слів, які відповідають на питання хто? що? та який? яка?; вчити добирати слова, які відповідають реальним ознакам того чи іншого предмета; досліджувати мовні явища; вчити правильно вимовляти і писати слово ведмідь; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою, соціальну, громадянську компетентності; виховувати повагу до рідної мови, до традицій своєї країни.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

І. Вступна частина

Слайд 3. Повідомлення теми уроку.

Слайд 4-6. Гра «Добери ознаки». Добираємо ознаки з цеглинками Лего, будуємо вежу.

Слайд 7. Каліграфічна хвилинка.

Слайд 8-9. Робота в групах. Складаємо діаграму Венна.

ІІ. Основна частина

Слайд 11. Рухлива вправа.

Слайд 12. Пройди стежинками та прочитай назву тварини.

Слайд 13. Запиши каліграфічно. Склади речення із поданим словосполученням.

Слайд 14. Проскануй QR-код та переглянь відеоролик про ведмедів.

Слайд 15-17. Відгадай загадки.

Слайд 18. Фізкультхвилинка.

Слайд 19-20. Щоденні 5.

Слайд 21. За зразком запиши назву двох тварин та їх ознак. За потреби користуйся словами для довідки.

Слайд 22-23. Перевір себе.

ІІІ. Заключна частина

Домашнє завдання

Слайд 24. Пояснення домашнього завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 25. Рефлексія. Вправа «Плюс – мінус – цікаво».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні