Каталог матеріалів

Урок №71 для 2 класу з української мови за К. Пономарьовою - Використовую дієслова в мовленні

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 2 класу у 2-х частинах, частина 1; зошит «Я дружу зі словом», у 2-х частинах, зошит з розвитку мовлення «Малюю словом», зошит «Мої досягнення» - тематичні перевірні роботи з української мови).

Урок № 71. Використовую дієслова в мовленні.

Мета: вправляти учнів у розпізнаванні, утворенні та використанні дієслів у мовленні; закріплювати вміння учнів читати за ролями; удосконалювати навички пошуку інформації в різних джерелах; розвивати зв’язне мовлення, логічне мислення; формувати комунікативну, інформаційну, математичну компетентності, компетентність спілкуватися рідною мовою; виховувати взаємоповагу, уміння працювати в команді.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.

Хід уроку

І. Вступна частина.

ІІ. Основна частина.

Слайд 18. Вправа 1. Друзі побували в незвичайному парку. Разом з однокласниками (однокласницями) прочитайте в ролях їхні спогади.

Слайд 19. Вправа 2. Словникова робота. Поясни, як ти розумієш значення слова луна-парк? Перевір за словником, чи правильно ти думаєш.

Слайд 20. Вправа 3. Випиши з розмови друзів дієслова. Усно постав до них запитання.

Слайд 21. Вправа 4. Розглянь світлини. Запиши, хто з друзів був на кожному із цих атракціонів.

Слайд 22. Вправа 4. Запиши, хто з друзів був на кожному із цих атракціонів.

Слайд 23. Фізкультхвилинка.

Слайд 24-25. Вправа 5. Розглянь квиток. Розкажи, яку інформацію він містить. Визнач, кому з друзів він належить. Запиши свою відповідь. Підкресли дієслово.

Слайд 26-27. Вправа 6. Прочитай назви атракціонів. Вибери ті, на яких ти зможеш побувати, якщо маєш 100 гривень. Запиши, які атракціони ти обираєш.

Слайд 28. Вправа 7 «Інтерв'ю». Поспілкуйся з однокласниками й однокласницями. Розпитай, хто з них бував у луна-парку, хто мріє там побувати.

Слайд 29-30. Вправа 9. Щоб дізнатися, що робили відвідувачі луна-парку, утвори дієслова від поданих іменників і запиши.

ІІІ. Заключна частина.

Підсумок.

Слайд 31. Вправа «Колесо». Назвіть дієслова, які можна використати, описуючи луна-парк. Наприклад (що ви робили?): гралися, розважалися тощо…

Рефлексія.

Слайд 32. Рухлива вправа.

Домашнє завдання.

Слайд 33. Пояснення домашнього завдання. Вправа 8. Напиши 2-3 речення про те, чи доводилося тобі бувати в луна-парку. Які атракціони ти відвідав (відвідала). А може, ти тільки мрієш там побувати.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні