Каталог матеріалів

Урок №70-71 для 2 класу з української мови за М. Захарійчук - Повторення вивченого про прикметник. Формування та корекція навичок письма, розвиток зв’язного мовлення

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЧИТАННЯ (у 2-х частинах) Мар’яни Захарійчук

 

Урок №70-71. Повторення вивченого про прикметник. Формування та корекція навичок письма.

Мета: узагальнити і систематизувати знання про прикметник, удосконалювати вміння і навички впізнавати прикметник за питанням, значенням і роллю в реченні; встановлювати зв'язок між іменником і прикметником, розвивати вміння аналізувати, робити висновки та узагальнювати мовні явища, спонукати до творчого пошуку; розширювати лексичний запас учнів словами, що називають ознаки предметів; розвивати увагу, спостережливість, образне, творче мислення, уміння описувати предмети, творчі здібності, навички каліграфічного письма, культуру мовлення, вміння давати правильні відповіді на поставлені запитання.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд7-8. Вправа «Інтерв'ю».

Слайд9-10. Придумай ознаки предмета.

Слайд11. Установіть відповідність між сполученнями слів в обох колонках. Запишіть пари сполучень слів.

Слайд12. Назви кольори веселки. Запиши ці прикметники за абеткою. Поділи їх для переносу.

Слайд13. Утворіть від поданих іменників прикметники за зразком.

Слайд14. Рухлива вправа.

Слайд15. Розглянь таблицю. Запиши ознаки предметів, відповідно до вказаних позначок.

Слайд16. Запиши ознаки предметів, відповідно до вказаних позначок.

Слайд17. Фізкультхвилинка.

Слайд18. Творче завдання. Склади розповідь (4-5 речень), використовуючи слова з довідки.

Слайд19. Щоб відкрити інтерактивне завдання, натисніть на помаранчевий прямокутник.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні